fbpx
Marketing

Lojalny klient to idealny klient. Zgodzisz się z tym stwierdzeniem? Pewnie tak, ponieważ każdemu przedsiębiorcy zależy na konsumentach, którzy do niego wracają. Jednak na lojalność klienta trzeba zasłużyć, wdrażając różne rozwiązania, ułatwiające życie i wyróżniające konkretną firmę na tle innych. Zainteresowanie to jednak nie wszystko. Równie ważne jest, aby zaproponować konsumentom takie rozwiązania, które zatrzymają ich przy konkretnej marce. Dokładnie ta sama zasada działa w branży cateringów dietetycznych. Jak sprawić, aby klienci zostawali z Tobą na dłużej?

Jeden z najpopularniejszych sposobów na zatrzymanie Klienta

Jedną z najpopularniejszych form zachcenia Klienta do częstego korzystania z konkretnej usługi, są wszelkiego rodzaju karty lojalnościowe lub programy punktowe. Klient otrzymuje punkty za wykonane akcje, a później odbiera nagrody. To bardzo proste, ale równie skuteczne. Zmieniając swój system na Caterings, możesz już dziś wprowadzić taki program w swojej firmie.

Poznaj program lojalnościowy dla cateringów dietetycznych

Pewnie znasz wszelkiego rodzaju programy lojalnościowe, które pojawiają się obecnie w wielu sklepach i lokalach usługowych. Kup 10 kaw, a 11 otrzymasz gratis, okaż kartę i otrzymaj rabat na zakupy, kupując 3 karnety miesięcznie, 4 dostaniesz za 50% ceny, itd… Przypominasz sobie teraz mnóstwo takich informacji kierowanych w Twoją stronę? Z pewnością, ponieważ jest to jeden z najczęściej wykorzystywanych tricków sprzedażowych ostatnich lat.

Działanie tzw. Skarbonek dla Klientów cateringów dietetycznych działa na podobnej zasadzie. Użytkownik zbiera na stronie punkty za różne podjęte działania. Takie aktywności to np. zrobienie zamówienia za określoną kwotę, ocenienie otrzymanego menu, zamówienie cateringu na określoną ilość dni, polecenie znajomym itd. Punkty przelicza się następnie na nagrody, które mogą być przeróżne, m.in. rabaty na kolejne zamówienia, gratis jeden dzień cateringu, konsultacja z dietetykiem lub trenerem i wiele, wiele innych. Wszystko zależy od Twojej kreatywności.

Przejdź na system Caterings i zaproponuj swoim Klientom coś więcej niż pyszne jedzenie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *