fbpx

Optymalizacja pracy

Optymalizacja pracy

Przeanalizuj ile czynności koniecznych jest do wykonania w Twoim aktualnym systemie… w Caterings też to przeanalizowaliśmy i opracowaliśmy system, który znacząco przewyższa konkurencyjne rozwiązania pod kątem automatyzacji.

W Caterings cały proces składania zamówień czy tworzenia raportów (dla kupca, kuchni, pakowalni, dostawców) jest w pełni automatyczny.

Ponadto dzięki panelowi klienta, klienci mogą samodzielnie dokonywać wszelkich zmian łącznie z takimi jakie wiążą się z dopłatami czy zwrotami nadpłaty.

Optymalizacja pracy
Niższe koszty prowadzenia biznesu

Niższe koszty prowadzenia biznesu

Niższe koszty prowadzenia biznesu

Dzięki wysokiemu poziomowi automatyzacji Twoi pracownicy mogą mieć więcej czasu na sprzedażowe kontakty z klientem czy obsługę klientów niezdecydowanych.

Oprócz tego zaawansowane raporty czy też prognozy sprzedaży pozwolą Ci lepiej robić zakupy i planować produkcję jedzenia ograniczając straty.

Więcej możliwości tworzenia oferty

Więcej możliwości tworzenia oferty

Dzięki zaawansowanym funkcjom w Caterings możesz tworzyć dowolne rodzaje diet o różnych wariantach czy kalorycznościach.

Oprócz tego możesz tworzyć ofertę z wyborem menu czy oferować dodatkowe produkty do zakupu dla swoich klientów.

Więcej możliwości tworzenia oferty
Pozyskiwanie-klientow-catering-dietetyczny

Łatwiejsze pozyskiwanie i obsługiwanie klientów

Pozyskiwanie-klientow-catering-dietetyczny

Obsługa klienta jeszcze nigdy nie była tak prosta. W Caterings możesz odbierać i wysyłać maile do klientów, możesz wysyłać i odbierać od nich SMS-y czy nawet dzwonić i odbierać połączenia telefoniczne bezpośrednio z systemu!

Co więcej Caterings posiada funkcję integracji livechat z Facebook Messanger przez co jeszcze łatwiej jest wtedy komunikować się z klientami.

Cała komunikacja z klientem jest prowadzona z jednego centralnego miejsca zapewniając przejrzystość i jasność dla wszystkich pracowników.

Wsparcie klientów

Gwarancja jakości i bezpieczeństwa

Tak jak Państwa klienci są najważniejsi, tak dla nas to Państwo jesteście najważniejsi. W Caterings zapewniamy obsługę i wsparcie nawet 24/7/365 !

Wsparcie telefoniczne
Livechat bezpośrednio z systemu
Mail
Współdzielenie ekranów
Monitoring systemu

Korzyści