PayPo płaci za zakupy, a twoja sprzedaż rośnie. Klienci mają 30 dni na zapłatę lub skorzystanie z rat.

Wybierając system Caterings, możesz zaproponować swoim klientom Klientom spłacenie zamówienia w ciągu 30 dni, zaś po tym terminie, w 4 wygodnych ratach. Możliwe jest to dzięki integracji z systemem 'PayPo’. Dzięki niemu Twoi Klienci będą mogli zamówić dietę z płatnością odroczoną, ale Ty tego nie odczujesz, ponieważ pieniądze i tak będą na Twoim koncie!

Czytaj więcej na specjalnym wpisie na naszym blogu: TUTAJ

  • opłata zamówienia w ciągu 30 dni bez kosztów
  • rozłożenie płatności na 4 raty
  • pieniądze wypłacane dwa razy w tygodniu
  • atrakcyjne prowizje

Zasady działania

PayPo podobnie jak inni operatorzy płatności (tPay, PayU, BlueMedia, itd.) jest pośrednikiem w płatności. W trakcie procesu płatności klient uzupełnia wniosek o limit kredytowy i od razu otrzymuje informacje, czy operator zgadza się na opłacenie jego zakupów. Korzystanie z PayPo nie niesie ze sobą żadnego ryzyka kredytowego dla cateringu – catering otrzymuje do dwóch razy w tygodniu pieniądze od operatora.

Po wybraniu metody płatności PayPo, Klient zostanie przeniesiony na odpowiednią stronę. Zostanie poproszony o uzupełnienie kilku informacji.Następnie PayPo opłaci za niego zamówienie. Klient będzie miał 30 dni na opłacenie zamówienia do PayPo i co jest ważne – nie ponosi za to żadnych kosztów. A jeśli będzie chciał, to za dodatkową opłatą, może rozłożyć tą płatność na 4 wygodne raty.

Rozłożenie opłaty na raty jest ważnym rozwiązaniem szczególnie dla tych Klientów, którzy np. wypłatę otrzymują w połowie miesiąca, a catering chcieliby rozpocząć od początku lub wydali pieniądze na jakieś istotniejsze w danym momencie kwestie. Wiele osób rezygnuje z cateringu właśnie ze względu na to, że trzeba wydać na niego dużą kwotę naraz. PayPo zintegrowany z naszym systemem Caterings całkowicie eliminuje ten problem.

Caterings - system do zarządzania
firmą cateringową