fbpx

Caterings pozwala na zarządzanie wieloma markami z jedngo miejsca

Z Caterings możesz tworzyć wiele marek i zarządzać nimi wszystkimi z jednego panelu. Co więcej wszystkie raporty jak np. lista zakupów, raport dostaw czy raporty dla kuchni będą zawierały zamówienia z każdej marki. Nikt nie będzie musiał łączyć różnych raportów czy liczyć ‚na piechotę’.

Caterings jest chyba jedynym systemem w jakim można tworzyć wiele marek a mimo to zarządzać nimi wszystkimi z jednego panelu administracyjnego. Możesz tworzyć dowolną ilość marek z różnymi ofertami, cenami, wyglądem itp. a mimo to gdy przyjdzie to produkcji jedzenia to kuchnia otrzyma zbiorczo ile ma przygotować np. ogórka do wszystkich marek według złożonej ilości zamówień, ile mają ugotować zupy i jak ją kolejno rozlać po czym spakować do odpowiednich toreb per marka. Logistyka otrzyma jeden raport z trasami dla kierowców – niezależnie do jakiej marki należy torba.

  • Każda marka może mieć inny wygląd
  • Każda marka może mieć inną ofertę
  • Każda marka może mieć innych pracowników (lub tych samych)
  • Zamówienia ze wszystkich marek sumarycznie zliczane
  • Łatwe przełączanie się między markami
  • Raporty łączne lub oddzielne

Zasady działania

Tak i nie. W zależności od Twoich preferencji. Możesz generować raporty na poszczególne marki lub raporty jakie pokazują sumaryczne dane ze wszystkich marek.

System jest w stanie obsłużyć nawet kilkanaście marek i nie będzie odczuwany spadek szybkości działania. Ilość obsługiwanych marek jest ustalana indywidualnie.

W wysoce konkurencyjnej branży cateringów dietetycznych czasami warto się wyróżnić i tworzyć marki jakie znajdą swoich niszowych odbiorców. Np. marka z tylko jednym rodzajem kuchni (np. japońska) czy marka dedykowana dzieciom? Caterings pozwala Ci na więcej.