Zaplanuj menu na wszystkie diety jednym przyciskiem

W systemie Caterings praca dietetyka jest bardzo prosta i przyjemna. Jednym z dowodów na to jest funkcja 'Automatycznego układania menu’. Jedno kliknięcie pozwala zaplanować menu na wszystkie diety, posiłki i warianty. System losowo dobierze dania, uwzględniając podstawowe warunki jak np. aby do diety 'wege’ nie mogło trafić nic z mięsem. Do diety gluten free nic z glutenem itp. Ponadto nie przypisze dań jakie były użyte np. kilka dni wcześniej (okres czasu ustala dietetyk) – aby uniknąć powtórzeń w zbyt krótkim odstępie czasu.

  • uwględnia wykluczenia diety
  • uwzględnia ostatnie użycie w menu
  • uwzględnia oceny jakie danie uzyskało
  • dostępne jednym przyciskiem
  • zaplanuje niezależnie od ilości diet
  • możliwa edycja przez dietetyka

Zasada działania

Automatyczne planowanie menu to rewolucja w pracy dietetyka. Znacząco przyśpiesza jego pracę. Nawet jeśli menu nie będzie zaplanowane tak jak by sobie tego życzył dietetyk, to pozostaje mu wprowadzić drobne zmiany, aniżeli planować wszystko od początku.

Tak. Nie zostaną zaplanowane dania z mięsem do diety wege itp. Parametry określa się w systemie i na każdej z diet.

Tak. Funkcja raczej nie jest w stanie w pełni zastąpić dietetyka. Jej celem jest znaczące przyśpieszenie jego pracy i jej ułatwienie.

Na podstawie zdefiniowanych parametrów, oraz losowo. Jednym z parametrów automatycznego planowania jest możliwość ustawienia warunku, że danie nie może być użyte np. w ciągu 20 dni od dzisiejszej daty.

Szczegółowa prezentacja modułu dietetycznego

Umów ogólną prezentację Caterings!

Caterings - system do zarządzania
firmą cateringową