Finansowanie

Jak można zakupić system Caterings:

System Caterings w odróżnieniu od konkurencyjnych rozwiązań jest sprzedawany w modelu tzw. ``On-premises`` tzn. że kupujesz go 'na zawsze' a nie na tak długo jak płacisz subskrypcję. Zaletą tego rozwiązania jest długofalowa oszczędność, gdyż możesz płacić np. niską ratę przez 5 lat a następnie system jest już w całości Twój, aniżeli płacisz przez 5 lat a koszty za system jedynie będą rosnąć.

Nie ma też opłat czy prowizji od sprzedaży - system należy po prostu do Ciebie*.

Za 'gotówkę'

Po określeniu konfiguracji Twojej wersji systemu widzisz jego cenę, płacisz i jest Twój. Jednocześnie otrzymujesz gwarancję, wsparcie i aktualizacje.

Raty Caterings

Możliwa jest również umowa kredytowa bezpośrednio z naszą firmą - szczegóły ustalane indywidualnie.

Leasing firmowy

Na system informatyczny można również wziąć atrakcyjny leasing operacyjny, który pozwoli Ci prowadzić efektywną księgowość.
Leasing dla firm

Jak wziąć Caterings w leasing?

Krok 1
Krok 1

Wypełnij wniosek

Kontaktujesz się z agentem, wypełniasz wniosek. Przedstawiasz dokumenty rejestrowe firmy i dokument tożsamości. Kontakt z agentem.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 24h otrzymujesz odpowiedź

Krok 3
Krok 3

Konfigurujemy Caterings dla Ciebie!

System Caterings w zależności od wybranej opcji będzie dla Ciebie dostępny od 3 do maksymalnie 20 dni. Następnie zostanie przeprowadzone szkolenie dla Twoich pracowników i migracja klientów do nowego systemu.

Finansowanie

Caterings - system do zarządzania
firmą cateringową