Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Tak, 3 letnia gwarancja obejmująca aktualizacje do najnowszych wersji i wszelkie poprawki.

Cena zależy od wybranej konfiguracji systemu i jest to ustalane w trakcie spotkania z klientem, dopasowując system pod jego potrzeby.
Na ostateczny koszt składa się miesięczny abonament w wysokości 490 zł netto oraz opłata początkowa i miesięczna prowizja od obrotu.
Możliwe jest zakupienie systemu z wysoką opłatą jednorazową (którą można sfinansować w formie leasingu) i prowizją od płatności nawet 0,6% (w tym za płatności internetowe) lub niską opłatą jednorazową (już od 4900 zł netto) i wyższymi miesięcznymi opłatami od obrotu. Ostateczna cena zależy od konfiguracji systemu i indywidualnych ustaleń z klientem.

Koszty stworzenia systemu Caterings wyniosły do tej pory prawie 2 miliony złotych (wrzesień 2020). Stworzenie własnego systemu od podstaw jest zadaniem trudnym i kosztownym. Jeżeli rozważasz opcję stworzenia własnego systemu, skontaktuj się wcześniej z nami – możemy przygotować rozwiązania dedykowane tylko pod Ciebie. Będzie to rozwiązanie znacznie efektywniejsze niż tworzenie systemu od podstaw.

Zazwyczaj 2-3 tygodnie, natomiast jest to możliwe w 2-3 intensywne dni.

W łatwy sposób można przenieść składniki oraz klientów. W Caterings należy przygotować na nowo przepisy i dania.
Rozpoczęcie pracy z Caterings może być realizowane na dwa sposoby: jednoczesne działanie na dwóch systemach (stary i nowy) w ten sposób, że nowe zamówienia obsługiwane są przez Caterings a stare przez poprzedni system. Gdy skończą się zamówienia ze starego systemu to pełna obsługa będzie już tylko na Caterings. Druga opcja polega na stworzeniu zamówień w Caterings, takich jakie są aktywne w starym systemie -> jest to opcja zdecydowanie lepsza bo ogranicza pracę dietetyka oraz kuchnia i pakowalnia ma jednolite raporty, ale wymaga intensywnej pracy w przepisaniu aktualnych zamówień.

FAQ

Caterings - system do zarządzania
firmą cateringową