fbpx
Marketing

Dieta, za którą zapłacisz później? W Caterings tak!

Płatność odroczona za catering dietetyczny jeszcze niedawno wydawała się stosunkowo egzotycznym pomysłem. Dziś jednak jest to możliwe! To kolejna funkcjonalność serwisów udostępniających taką usługę, która jak się okazuje, bardzo podoba się użytkownikom. Wybierając system Caterings, możesz zaproponować swoim klientom Klientom spłacenie zamówienia w ciągu 30 dni, zaś po tym terminie, w 4 wygodnych ratach. Jak to możliwe?

Czym jest PayPo?

Umożliwienie Twoim Klientom maksymalnego komfortu zamawiania swoich diet to dla nas priorytet. System Caterings oparty jest o wiele funkcjonalności, które rozwiązują częste problemy konsumentów. Jednym z takich rozwiązań jest zintegrowany z naszym panelem system PayPo. Co to oznacza? Dzięki niemu Twoi Klienci będą mogli zamówić dietę z płatnością odroczoną, ale Ty tego nie odczujesz, ponieważ pieniądze i tak będą na Twoim koncie!

Jak działa PayPo?

Po wybraniu metody płatności PayPo, Klient zostanie przeniesiony na odpowiednią stronę. Zostanie poproszony o uzupełnienie kilku informacji.Następnie PayPo opłaci za niego zamówienie. Klient będzie miał 30 dni na opłacenie zamówienia do PayPo i co jest ważne – nie ponosi za to żadnych kosztów. A jeśli będzie chciał, to za dodatkową opłatą, może rozłożyć tą płatność na 4 wygodne raty. Kwota natomiast może zostać rozłożona na preferowanej wysokości raty. Dzięki temu Ty zdobędziesz lojalnego Klienta, a on nie odczuje pustki w kieszeni po wykupieniu cateringu. Cała procedura polega na tym, że PayPo jest jedną z opcji płatności. Zatem w momencie wybrania go jako formy uregulowania rachunku, konieczne jest podanie swoich danych, które są niezbędne do sporządzenia wniosku kredytowego. Trwa to jednak dosłownie kilka minut. PayPo zapłaci rachunek, zatem Ty jako właściciel cateringu pieniądze uzyskasz na swoje konto, a Klient będzie zadowolony, ponieważ pomału będzie spłacał niewielkie raty.

Dlaczego warto wprowadzić na swojej stronie płatności ratalne?

Rozłożenie opłaty na raty jest ważnym rozwiązaniem szczególnie dla tych Klientów, którzy np. wypłatę otrzymują w połowie miesiąca, a catering chcieliby rozpocząć od początku lub wydali pieniądze na jakieś istotniejsze w danym momencie kwestie. Wiele osób rezygnuje z cateringu właśnie ze względu na to, że trzeba wydać na niego dużą kwotę naraz. PayPo zintegrowany z naszym systemem Caterings całkowicie eliminuje ten problem. Ponadto oprócz kolejnej metody płatności, PayPo lojalizuje klientów. Kupują oni więcej i częściej.

Postaw na wygodę Klientów i ciesz się ich lojalnością.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *